X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Niğde’de Trafik Ekipleri Motosiklet Uygulaması Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de Trafik Ekipleri Motosiklet Uygulaması Yaptı

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
NİĞDE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK TESCİL BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ, PLAKASIZ, TESCİLSİZ MOTOSİKLET VE KASKSIZ SÜRÜCÜLERE YÖNELİK TRAFİK UYGULAMASI YAPTI.
Niğde’de Trafik Ekipleri Motosiklet Uygulaması Yaptı

Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri, plakasız, tescilsiz motosiklet ve kasksız sürücülere yönelik trafik uygulaması yaptı.
Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte ilçede ortaya çıkan motosiklet sürücülerini durduran trafik ekipleri hem uyarıda bulunuyor hem de eksik evrakı olan sürücülere cezai müeyyide uyguluyor.
Amaçlarının sürücülere trafik cezası kesmenin olmadığının altını çizen emniyet yetkilileri, “Sürücülerin can ve mal güvenliğini en üst seviyede tutmak istiyoruz. Halkımızın huzur içinde olması için denetimlerimiz ve uygulamalarımız aralıksız devam edecektir. Unutulmamalıdır ki kurallar hayat kurtarıcıdır” dediler.
Öte yandan trafik ekiplerinin motosiklet uygulamasına vatandaşlarda destek verdi. Motosiklet sürücülerinin caddelerde hızlı ve gürültülü şekilde hareket ettiklerini belirten vatandaşlar, uygulamaların bundan sonra da devam etmesini istediler.
Ekipler uygulamanın sık sık devam edeceğini bildirdi.