X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TEMA’dan Öğrencilere Seminer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TEMA’dan Öğrencilere Seminer

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
ORDU’NUN FATSA İLÇESİNDE TEMA ORDU, ALTINORDU, FATSA VE ÜNYE TEMSİLCİLİKLERİ, ORMAN HAFTASI DOLAYISIYLA FATSA’DA LİSE ÖĞRENCİLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
TEMA’dan Öğrencilere Seminer

’nun Fatsa ilçesinde TEMA Ordu, Altınordu, Fatsa ve Ünye Temsilcilikleri, Orman Haftası dolayısıyla Fatsa’da lise öğrencilerine bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Fatsa Anadolu Lisesi’nde öğrencilerine yönelik düzenlenen konferansa Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Fatsa Orman İşletme Şefi Özgür Ünlü, Altınordu TEMA Temsilcisi Muzaffer Köksal, Fatsa TEMA temsilcileri Meryem Keskin, Deniz Danışır ve Güler Dervişoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Ordu TEMA Temsilcisi Muzaffer Köksal sunum yaparak ormanın önemine vurgu yaptı. Köksal, “Su hayattır kapsamında suyun önemi hayatımızda çok büyük yer teşkil ediyor. Çevrenin, ormanın ağacın korunması çok önemlidir. Çevre temizliğine herkesin dikkat etmesi gerekiyor. Ormanların, erozyon ve arazi kaymalarını önlediğini bilmemiz gerekiyor. Ormanların sadece bir ağaç topluluğu olmadığı, içerisinde çok sayıda canlının beraber yaşadığı, çevre koşullarıyla canlılar arasında etkileşimin bulunduğu bir ekosistem olduğunun önemini vurgulamak gerekiyor” dedi.