X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrencilere Mesleki Tanıtım Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrencilere Mesleki Tanıtım Semineri

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 14:19
ORDU ANADOLU LİSESİ, 11. SINIF ÖĞRENCİLERİNE KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA MESLEKİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ. SEMİNERE KONUŞMACI OLARAK MEDİCAL PARK ORDU HASTANESİ’NDEN FİZYOTERAPİST SUAT PINAR İLE BESLENME VE DİYET UZMANI GÜLCE TAŞTEMEL KATILDI.
Öğrencilere Mesleki Tanıtım Semineri

Anadolu Lisesi, 11. sınıf öğrencilerine Kariyer Günleri kapsamında mesleki eğitim semineri düzenledi. Seminere konuşmacı olarak Medical Park Ordu Hastanesi’nden Fizyoterapist Suat Pınar ile Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülce Taştemel katıldı.
Okulun konferans salonunda öğrencilere yönelik düzenlenen seminere, konuşmacıların yanı sıra öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Üniversiteye hazırlanan ve henüz hangi mesleği seçeceğine karar verememiş olan öğrencilerin meslekler hakkında bilgi sahibi olması için düzenlenen seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Konuşmacılar meslekleri ve uzmanlık alanları hakkında öğrencilere bilgiler verdikten sonra öğrenciler merak ettikleri konularda kendilerine sorular sorarak, bilgiler aldılar. Öğrencilerden gelen sorular üzerine mesleklerinin avantaj ve dezavantajlarını anlatan konuşmacılar öğrencilere yapabileceğinize inanın, başaramayacağınız hissine kapılmadan, kararınız hangi meslek olursa olsun emek verin ve çalışın diyerek altın tavsiyelerde bulundular.