X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kutlu Doğum Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kutlu Doğum Etkinliği

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 16:52
ORDU’NUN FATSA İLÇESİNDE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, KUTLU DOĞUM HAFTASI’NI FATSA BELEDİYE KÜLTÜR SARAYI’NDA DÜZENLEDİKLERİ PROGRAMLA KUTLADI.
Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kutlu Doğum Etkinliği

’nun Fatsa ilçesinde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kutlu Doğum Haftası’nı Fatsa Belediye Kültür Sarayı’nda düzenledikleri programla kutladı.
Kutlu doğum programına Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Fatsa Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çelik, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Murat Bayar’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı, okul öğrencilerinden Zeliha Akar’ın “Senin Aşkından”, Semanur Kesin’in “Ey Yolcu” adlı şiirleri okuması, Sema Yeşilduman ve Sefe Gedik’in Hazreti Muhammed’in Veda Hutbesi’ni okuması, öğrencilerin ve Altınordu İlahi Grubu’nun seslendirdiği ezgi ve ilahiler ile devam etti.
Belediye Kültür Sarayı’nda Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin organize ettiği kutlu doğum programı, tiyatro gösterisi ve seyircilerin beğeniyle izlediği sema gösterisi ile sona erdi.