X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anlayan: “Fatsa Limanı Kapatılmıyor”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anlayan: “Fatsa Limanı Kapatılmıyor”

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 16:49
ORDU’NUN FATSA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ANLAYAN, FATSA LİMANI’NIN KAPATILACAĞI YÖNÜNDE KAMUOYUNDA MUHALEFET TARAFINDAN İFADE EDİLEN HABERİN TAMAMEN ASILSIZ OLDUĞUNU BELİRTEREK, “FATSA LİMANI KAPATILMIYOR, KAPATILMAYACAK” DEDİ.
Anlayan: “Fatsa Limanı Kapatılmıyor”

’nun Fatsa İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Limanı’nın kapatılacağı yönünde kamuoyunda muhalefet tarafından ifade edilen haberin tamamen asılsız olduğunu belirterek, “Fatsa Limanı kapatılmıyor, kapatılmayacak” dedi.
Geçen günlerde Fatsa Limanı’nın kapatılması ile alakalı Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın ağzından yanlış bir haberin gazetelerde haber olması üzerine bir açıklama yapma gereği hissettiğini belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Bu haberler üzerine vatandaşlarımız endişeye mahal verdiler. Ben kesinlikle böyle bir endişelerin yersiz olduğunu ifade ederek bunu kamuoyu ile paylaşıyorum, kaldı ki Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz Bey de aynı şekilde bu haberle ilgili bir açıklama yaptılar yani Fatsa Limanı’nın kapatılması kesinlikle söz konusu olmadı. Fatsa Limanı’nın işletmeciliğe devam edeceğini kendileri de ifade ettiler. Ben bunun üzerine bir defa daha Sayın Enver Yılmaz beyin açıklamaları ile beraber bir defa daha ifade ediyorum ve tekrar ediyorum Fatsa Limanı kapatılmıyor, kapatılmayacak” diye konuştu.