X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rize’de Yeni Spor Tesislerinde Müsabakalar Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de Yeni Spor Tesislerinde Müsabakalar Başladı

  • Giriş Tarihi: 18.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 13:49
RİZE A.Ş TARAFINDAN YAPIMLARI TAMAMLANAN 3 BİN KİŞİLİK SPOR SALONU VE OLİMPİK YÜZME HAVUZUNUN RİZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DEVİR İŞLEMLERİ TAMAMLANARAK, MÜSABAKALAR VE ANTRENMANLAR YAPILMAYA BAŞLANDI.
Rize’de Yeni Spor Tesislerinde Müsabakalar Başladı

’de yapımları tamamlanan 3 bin kişilik Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu’nun Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne devir işlemleri tamamlanarak müsabakalar ve antrenmanlar yapılmaya başlandı.
13-14-15 Mart 2015 tarihlerinde 12 ilden 180’e yakın sporcunun katıldığı Yıldızlar Grekoromen müsabakalarının ardından 6 ilin katılımıyla Basketbol Gençler Grup müsabakalarına ev sahipliği yaptı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, spor tesislerinde emeği geçen herkese teşekkür ederek “Spor tesislerimizle birlikte Rize bir çok Uluslara arası organizasyonlara ev sahipliği yapacak. İlimizde bir çok kulüp ve amatör sporcularımız var. Bu tesislerde yapılacak müsabakalarla Rize ekonomisine ve gençliğine büyük katkıda bulunulacaktır. Sporun tüm branşlarını kapsayacak şekilde yürüttüğümüz çalışmaların başlangıçları bu tesislerde olacaktır. Hedefimiz gençlerin ve çocukların spora daha fazla ilgi göstermesidir. Bizlerde bunun için her şeyi yapacağız“ diye konuştu.