X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rizeli Tiyatrocular Büyük Beğeni Topladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

li Tiyatrocular Büyük Beğeni Topladı

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 11:31
RİZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN GENÇLİK MERKEZİ TİYATRO GRUBU, RİZELİ SANATSEVERLERLE BULUŞTU.
Rizeli Tiyatrocular Büyük Beğeni Topladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi Tiyatro grubu, Rizeli sanatseverlerle buluştu.
İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde Oktay Arayacı’nın “ Bir Ölümün Toplumsal Anatomisi” adlı eserini sergileyen genç tiyatrocular seyirci tarafından büyük beğeni topladı. Programa Rize Vali Yardımcısı Şefik Aygöl, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Gençlik Merkezi Müdürü Muammer Bayraktar, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Gençlik merkezi tiyatro yönetmeni Yavuz Alaca’nın yönettiği 2 perdelik dram oyununu çok sayıda öğrenci ve tiyatrosever izledi. Oyuna ilginin oldukça memnun verici olduğunu dile getiren İl Müdürü Mustafa Çelik “ 2015 yılı Rize Gençlik Merkezimiz adına etkinlik yılı oldu. 2015 yılında bir çok etkinlikle Rize’li sanatseverlerin önüne çıktık, bugün gençlerin ortaya koymuş oldukları " Bir Ölümün Toplumsal Anatomisi " adlı oyununda gençlerimizin performansı devlet tiyatrolarını aratmayan cinsten, aylardır çalışmalarına ara vermeden çalışan gençleri ve yönetmenlerini bu güzel oyun için tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum“ şeklinde konuştu.