X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yaz Kursları İçin Son Gün Cuma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yaz Kursları İçin Son Gün Cuma

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 07:02
YAZ KURSLARI İÇİN SON GÜN CUMA
Yaz Kursları İçin Son Gün Cuma

SGM Yaz Kursları kayıtlarının devam ettiğini belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, 10 Temmuz Cuma günü sona erecek kayıtlara tüm öğrenci ve velilerini davet etti.
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde Yaz Kursları kayıtları devam ediyor. 7-14 yaş aralığındaki öğrenciler için gerçekleştirilecek yaz kurslarına gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını dile getiren Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, 10 Temmuz Cuma günü sona erecek Yaz Kursları kayıtlarına tüm öğrenci ve velilerini davet etti.
6 hafta sürecek Yaz Kurslarında ilk ders zili 20 Temmuz Pazartesi günü çalacak. Değerler eğitimi, resim, gitar, satranç, İngilizce, mutfak, drama-diksiyon, ritim, tasarım, bağlama ve akıl oyunlarında gerçekleştirilecek eğitimler 28 Ağustos Cuma günü sona erecek. Kurslar için Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden de kayıt işlemleri yapılabilir. SGM Yaz Kursları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise 444 40 54 (dahili: 3787) numarasını arayabilirler.