X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Telefon Dolandırıcılarını Yakalayınca Ayın Polisi Seçildiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Telefon Dolandırıcılarını Yakalayınca Ayın Polisi Seçildiler

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 19:38
SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE 5 AYRI KİŞİYİ TELEFONLA KENDİLERİNİ SAVCI VE POLİS OLARAK TANITIP DOLANDIRARAK ALTIN VE PARALARI ELDEN ALAN 2 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN YAKALAYAN 2'Sİ POLİS MEMURU 1'İ BEKÇİ 3 KİŞİ, SAMSUN'DA OCAK AYININ POLİSİ SEÇİLDİLER.
Telefon Dolandırıcılarını Yakalayınca Ayın Polisi Seçildiler

’un Atakum ilçesinde 5 ayrı kişiyi telefonla kendilerini savcı ve polis olarak tanıtıp dolandırarak altın ve paraları elden alan 2 üniversite öğrencisini yakalayan 2’si polis memuru 1’i bekçi 3 kişi, Samsun’da Ocak ayının polisi seçildiler.
Samsun’da 5 ayrı kişiyi telefonla polis ve savcı olarak tanıtıp elden altın ve para teslim alarak dolandırılması olayına karışıp son olarak bir polisin eşini telefonla arayarak dolandırmak isteyen sahte polis 2 üniversite öğrencisini altın ve paraları teslim almaya geldikleri yerde yakalayan Samsun Emniyet Müdürlüğü Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurları Asım Doğan, Yunis Kaçmaz ile bekçi Mehmet Ali Şencan, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz tarafından "2015 Ocak Ayının Polisi" seçildiler. Polisler ile bekçinin resimleri Samsun Emniyet Müdürlüğü binası lobisindeki ayın polisi panosuna asıldı.