X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehit Ailelerinden 75 Yıl Huzurevi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehit Ailelerinden 75 Yıl Huzurevi’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:50
SAMSUN BAFRA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ ÜYELERİ 18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BAFRA 75 YIL HUZUREVİ’NE ZİYARET PROGRAMI DÜZENLEDİLER.
Şehit Ailelerinden 75 Yıl Huzurevi’ne Ziyaret

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği üyeleri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Bafra 75 Yıl Huzurevi’ne ziyaret programı düzenlediler.
Ziyarette yaşlı huzurevi sakinlerinin elini öpen, çiçek ve yiyecekleri veren Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği üyeleri bu anlamlı günde yaşlıların gönlünü alıp, sohbet ettiler. Yüzlerinde memnuniyet ve gözlerinde sevgi ışıklarıyla bu anlamlı günde hatırlanmış olmanın mutluluğuyla dernek üyelerine teşekkür ve dua eden Bafra 75. Yıl Huzurevi sakinlerinin unutulmamış olmanın memnuniyeti yüzlerine yansıdı.
Ziyarete Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Sebahattin Koçak, Genel Sekreter Hakan Keser, Muhasip Halil Topal, ve dernek üyeleri katıldılar. Bafra 75. Yıl Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz, huzurevi sakinleri ve yaşlı vatandaşları yalnız bırakmayan dernek üyelerine teşekkür etti.