X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yeşilyurt AVM’nin Huzurevi Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yeşilyurt AVM’nin Huzurevi Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’NDA YEŞİLYURT ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ (AVM) YÖNETİMİ VE MAĞAZA MÜDÜRLERİNDEN OLUŞAN BİR EKİP, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HUZUREVİ’Nİ ZİYARET EDEREK KUTLAMA PROGRAMLARINA DAHİL OLDU.
Yeşilyurt AVM’nin Huzurevi Ziyareti

Yaşlılara Saygı Haftası’nda Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM) Yönetimi ve mağaza müdürlerinden oluşan bir ekip, Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret ederek kutlama programlarına dahil oldu.
61 erkek ve 13 kadın yaşlının barındığı Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde düzenlenen eğlenceli kutlama etkinliğinde, huzurevi sakinlerini tek tek ziyaret ederek onlarla sohbet eden AVM çalışanları getirdikleri hediyeleri takdim ettiler ve günün anısına bol bol fotoğraf çektirdiler.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi; birçok acıyı, sevinci, hüznü barındıran hayat hikayeleri ile bugün yalnızlığı ve bakıma, ilgiye ve sevgiye muhtaç değerli büyüklerle bu anlamlı haftada bir arada olmaktan son derece mutlu olduklarını ve bundan sonra da onları mutlu etmek adına daha çok organizasyon planlayacaklarını belirtti.