X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kütüphaneler Haftası’nda Kitaplar Piazza’dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kütüphaneler Haftası’nda Kitaplar Piazza’dan

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
SAMSUN PİAZZA AVYM, KÜTÜPHANELER HAFTASI KAPSAMINDA BİR FARKINDALIK PROJESİNE İMZA ATIYOR. 30 MART - 5 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN KÜTÜPHANELER HAFTASI’NA YÖNELİK HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA AVYM’YE BIRAKILAN KİTAPLARLA, OKUMA ALIŞKANLIĞININ Ö
Kütüphaneler Haftası’nda Kitaplar Piazza’dan

Piazza AVYM, Kütüphaneler Haftası kapsamında bir farkındalık projesine imza atıyor.
30 Mart - 5 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphaneler Haftası’na yönelik hazırlanan proje kapsamında AVYM’ye bırakılan kitaplarla, okuma alışkanlığının önemine dikkat çekilecek.
Tüm dünyada mart ayının son pazartesi günü ile başlayan hafta, Kütüphaneler Haftası olarak kabul ediliyor. İnsanlara kitap sevgisi aşılama, kitap okuma alışkanlığı kazandırma amacı taşıyan hafta kapsamında Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir farkındalık projesini hayata geçiriyor.
30 Mart - 5 Nisan 2015 tarihleri arasında, okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla AVM yönetimleri tarafından satın alınan kitaplar, ziyaretçilerin okumaları amacıyla, AVYM’nin ortak alanlarına bırakılıyor. AVYM’de alışverişleri sırasında dinlenmek için zaman geçiren ziyaretçiler, molalarını kitap okuyarak değerlendiriyor.
Ziyaretçilerin, özellikle de genç neslin kitap sevgisi ve okuma alışkanlığı kazanmasını destekleyen Samsun Piazza, Kütüphaneler Haftası kapsamında, ziyaretçilerine kitap da hediye ediyor.