X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Genç: “Geleceğimiz İçin Çalışıyoruz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Genç: “Geleceğimiz İçin Çalışıyoruz”

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 16:49
CANİK BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GENÇ, "HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ PROJELERİMİZ 2023, 2053 VE 2071 SAMSUN VİZYONLARININ YAPISINI OLUŞTURMAKTADIR. SADECE BUGÜNÜMÜZ İÇİN DEĞİL, GELECEĞİMİZ İÇİN DE ÇALIŞIYORUZ" DEDİ.
Genç: “Geleceğimiz İçin Çalışıyoruz”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayata geçirdiğimiz projelerimiz 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarının yapısını oluşturmaktadır. Sadece bugünümüz için değil, geleceğimiz için de çalışıyoruz" dedi.
AK Parti hükümetinin ortaya koyduğu 2023 vizyonuna doğru hızla ilerlediklerini belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "2023 hedefleri doğrultusunda şehrimizin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz. 2023’te birçok şehir marka şehir olacak. İnşallah o 2023 vizyonuna uygun bir marka şehir haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Çünkü biz hizmet ederken halkımızın taleplerini öncelik alıyoruz. 2023’te halkın yaşam standardı yükselmiş, mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı bir şehir hedefliyoruz" diye konuştu.
Marka şehir olmak için vizyonun önemine işaret eden Genç, “Günümüzde artık şehirler yarışıyor. Samsun’un bu yarışın içerisinde olması için mutlaka bir vizyonu olması gerekiyor. Çünkü bugünün dünyasında ve Türkiye’sinde vizyonu olmayan şehirler ayakta kalamaz ve yarışın içerisinde yer alamaz. Yarının şehrini oluştururken bugünden bu vizyonu kararlılıkla uygulamalıyız. Canik’te yaptıklarımız hep bu anlayışla bu hedef doğrultusundadır” şeklinde konuştu.
Geride kalan 11 yılda Canik Belediyesi olarak onlarca projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Genç, "Bugüne kadar çocuklara, gençlere kadınlara ve yaşlılara olmak üzere 7’den 77’ye herkese yönelik sosyal, kültür, sanat, eğitim, spor gibi birçok proje gerçekleştirdik. Projelerimizi, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu vizyonlara uygun bir şekilde öncelik sırasına göre gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız projelerimiz 2023, 2053 ve 2071 Samsun vizyonlarının çerçevesinin yapısını oluşturmaktadır. Kısacası sadece bugünümüz için değil, geleceğimiz için de çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.