X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özden’den Birlik Ve Beraberlik Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özden’den Birlik Ve Beraberlik Mesajı

  • Giriş Tarihi: 30.5.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 31.5.2015 02:21
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI KAMURAN ÖZDEN, SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN GİTTİĞİ LADİK İLÇESİNDE VATANDAŞLARI VE ESNAFI ZİYARET ETTİ.
Özden’den Birlik Ve Beraberlik Mesajı

AK Parti Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmaları için gittiği Ladik ilçesinde vatandaşları ve esnafı ziyaret etti.
Kamuran Özden ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra ilçede kurulan Çerkez Derneği’nin açılışını birlikte yaptı. Burada konuşma yapan Özden, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Ladik ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte Çerkez Derneği’nin açılışını yaptı.
Çerkez halk oyunlarını izleyen Özden yaptığı konuşmada, “Laz’ı, Kürt’ü, Çerkez’i, Gürcü’sü hepimiz bu bayrağın altında yüzyıllardır birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşadık. Bundan sonra da yaşayacağız. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yolumuza devam edeceğiz. Bunu kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz. Allah’ın izniyle 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye vereceğiniz destekle bunu bütün dünyaya göstereceksiniz” dedi.
Kamuran Özden daha sonra ilçenin çeşitli mahallelerinde düzenlenen toplantılara katılarak seçim çalışmasını sürdürdü.