X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MÜSİAD’dan Taşçı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MÜSİAD’dan Taşçı’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ(MÜSİAD) SAMSUN ŞUBESİ YÖNETİMİ, ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
MÜSİAD’dan Taşçı’ya Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Şubesi yönetimi, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.
Atakum Belediyesi’nin çalışmalarını ve projelerini yakından takip ettiklerini söyleyen MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Selim Sar, Samsun’un değişim ve gelişim sürecini hızlandıracak her çalışmanın destekçisi olduklarını kaydetti.
MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Selim Sar ve yönetim kurulu üyelerinin ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sivil toplum kuruluşlarını son derece önemsiyoruz. Ortak akıl ile hizmet anlayışımız kapsamında önem verdiğimiz sivil toplum kuruluşlarıyla dirsek temasındayız. İş adamlarımızdan oluşan ve şehrimizin ekonomik hareketliliği için misyon yüklenen MÜSİAD’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Selim Sar ziyaretin ardından Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya kendi yayınları olan kitaplardan hediye etti. Başkan Selim Sar ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Başkan Taşçı’yla birlikte topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.