X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bafra Ziraat Odası’ndan Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bafra Ziraat Odası’ndan Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 09:21
ZİRAAT ODASI BAŞKANI OSMAN TOSUNER, ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, DANIŞMAN ZİRAAT MÜHENDİSLERİ BAFRA OVASI’NDA SARIKÖY, BALIKLAR VE GAZİOSMANPAŞA MAHALLELERİNDE BULUNAN FINDIK BAHÇELERİ, FİDE ÜRETİM TESİSLERİ VE ÇELTİK TARLARINI GEZEREK İNCELE
Bafra Ziraat Odası’ndan Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Bafra İlçe Ziraat Odası tarafından üretici ve yetiştiricilere oda bünyesinde çalışan danışman ziraat mühendisleri aracılığı ile ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecek.
Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Ziraat Odası yönetim kurulu üyeleri, danışman ziraat mühendisleri Bafra Ovası’nda Sarıköy, Balıklar ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinde bulunan fındık bahçeleri, fide üretim tesisleri ve çeltik tarlarını gezerek incelemelerde bulundular.
Yeni uygulamaya başlayan danışmanlık hizmeti ile ilgili açıklamada bulunan Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, “Yetiştirici çiftçilerimize odamız bünyesinde danışman ziraat mühendislerimiz aracılığı ile ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz ekimden hasada kadar üretici ve yetiştiricilerimizin her hangi bir problem ve ya sorun ile karşılaşmaları durumunda odamıza bir telefon ile ulaşmaları yeterli olacaktır. Üretici ve yetiştiricilerimizin problemleri, dalında uzman mühendislerimiz ve oda yetkililerimiz tarafından en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Amacımız doğru ve kaliteli üretim standartlarına ulaşmaktır. Ziraat odasında göreve başladığımız günden bu güne kadar bizden desteğini esirgemeyen, Bafra Kaymakamı Halis Arslan’a, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.