X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sarıcaoğlu’ndan Çat Kapı İftar Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sarıcaoğlu’ndan Çat Kapı İftar Programı

  • Giriş Tarihi: 25.6.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 14:32
KAVAK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SARICAOĞLU, BİR VATANDAŞIN EVİNE KONUK OLDU.
Sarıcaoğlu’ndan Çat Kapı İftar Programı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, geçen sene yapmış olduğu çat kapı iftar programlarına bu sene de devam ediyor.
Yaşardoğu Mahallesi’nde bir eve konuk olan Başkan Sarıcaoğlu, “Mahalle muhtarımız ve eşimi alıp ilçedeki vatandaşlarımın evine çat kapı iftara gidiyorum. Beni gördüklerinden çok şaşırıyorlar ve çok mutlu oluyorlar” dedi.
VATANDAŞ MEMNUN
Yaşardoğu Mahallesi Muhtarı Ayhan Kara, "Başkanımız ile birlikte çat kapı iftar programı kapsamında her akşam bir eve gidiyoruz. İnsanların gözlerindeki o mutluluğu ve şaşkınlığı görünce yapmış olduğumuz işin ne kadar büyük ve kutsal bir iş olduğunu daha iyi anlıyorum. Şu mübarek günlerde Başkanımıza halkının her daim yanında olduğu için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDECEK
Sarıcaoğlu, "Çat kapı iftar programlarımız her akşam farklı bir evde devam edecek. Vatandaşlarımızın arasında olmak, onlarla sohbet etmek, onların istek ve dertlerini birebir kendi evlerinde dinlemek onları da çok mutlu ediyor. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızın yanında olma sözü verdik ve yanında oluyoruz. Muzaffer amcamıza misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizleri çok iyi ağırladı" ifadelerini kullandı.