X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kalkınma Akademisi, Siverekli Esnaflarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kalkınma Akademisi, Siverekli Esnaflarla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 13:28
MERKEZİ ŞANLIURFA’DA BULUNAN KALKINMA AKADEMİSİ, SİVEREK İLÇESİNİN TARİHİ PAŞA KONAĞINDA, KÜÇÜK ÖLÇEKLİ ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ.
Kalkınma Akademisi, Siverekli Esnaflarla Bir Araya Geldi

Merkezi ’da bulunan Kalkınma Akademisi, Siverek İlçesinin Tarihi Paşa Konağında, küçük ölçekli esnaflarla bir araya geldi.
Siverek Kalkınma Akademisi Sorumlusu Seyit Ahmet Bozkurt, Siverek’te küçük ölçekli esnafların ticarette daha büyük atılımlar yapmaları için önerilerde bulundu. Küçük ölçekli esnafların en kısa zamanda yaptıkları işte büyük gelişme göstermeleri gerektiğini söyleyen Bozkurt şöyle konuştu:
“Siverek İlçemize yatırım yapmak isteyen iş adamlarına, ön ayak olma ve ilçemizde bulunan küçük ölçekli esnafların kalkınmasına yardımcı olmak, onlara çeşitli önerilerde bulunmak, onların iş hacmini geliştirmesinde yardımcı olmak için bir araya geldik."
Siverek İlçesinin nüfus yoğunluğunun artığını söyleyen Seyit Ahmet, burada bulunan küçük ölçekli esnaflarında, buna bağlı olarak ticaret hacminde de kat kat büyük atılımlar gerçekleştirmesi gerektiğini aktardı.