X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seçim Öncesi Güvenlik Toplantısı Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seçim Öncesi Güvenlik Toplantısı Düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:29
ŞANLIURFA’DA 7 HAZİRAN’DA YAPILACAK GENEL SEÇİMLER ÖNCESİ KURUM AMİRLERİ ‘SEÇİM GÜVENLİĞİ’ TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.
Seçim Öncesi Güvenlik Toplantısı Düzenlendi

-’da 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi kurum amirleri ‘seçim güvenliği’ toplantısında bir araya geldi.
Valilik toplantı salonunda toplanan kurum amirleri, genel seçimlerde alınması gereken güvenlik önlemlerini masaya yatıracak. Seçim öncesi güvenlik önlemleri ile ilgili Şanlıurfa Valiliği’nde düzenlenen toplantıda Vali Küçük şu İfadelere yer verdi:
“Siyasi partiler hür ve özgür olarak seçimlerde faaliyetlerini sürdürebilmeleri vatandaşlarda seçim günü serbest iradeleriyle güvenlik içerisinde oy kullanabilmeleri lazım toplantımızın amacı budur. Temel amacımız demokrasinin işleyebilmesi bunun için gerekli güvenlik tedbirini almaktır. Demokrasinin işleyeceği en önemli günde herhangi bir arızaya yer vermeden seçim günün de bu işi Uluslararası standartlarda bütün ileri demokrasilerde olduğu gibi güvenlik içinde tamamlayabilmektir. Bu amaçla bugün Jandarma Komutanımız, İl Emniyet Müdürümüz ev bütün ilçe kaymakamlarımızla bir araya gelip alınması gereken tedbirleri konuşacağız.”