X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "AK Parti'de bu heyecanı yalnız 2001’de görmüştüm"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"'de bu heyecanı yalnız 2001’de görmüştüm"

  • Giriş Tarihi: 21.9.2015 09:17
"AK Parti'de bu heyecanı yalnız 2001’de görmüştüm"
AK Parti'de bu heyecanı yalnız 2001’de görmüştüm

sonuçlarını görünce “Her şerde bir hayır vardır” dediklerini söyleyen SKM Başkanı Seferinoğlu, yaşanan sürecin teşkilatta büyük bir motivasyonu açığa çıkardığına dikkat çekti.

Milletvekili aday listelerinin YSK'ya teslimiyle Türkiye de sürecine girmiş oldu. seçimleriyle ilgili olarak listesi en çok merak edilen parti, doğal olarak . Doğal olarak diyorum, çünkü AK Parti 'da tek başına iktidarı kılpayı kaçırsa da, kendisine oy bakımından en yakın CHP'ye yüzde 16 fark atmış durumda.

AK Parti listesi, 7 Haziran'a kıyasla epeyce üzerinde çalışılmış bir görüntü arz ediyor.


MOTİVASYON ÇOK YÜKSEK

AK Parti teşkilatlarında genel hava nasıl?

Biz 'her şerde bir hayır olduğuna' inanan insanlarız. 7 Haziran seçimleri sonrasında teşkilatlarımızda ve tabanımızda kendiliğinden inanılmaz bir seçim motivasyonu oluştu. Teşkilatlarımız "Yeteri kadar çalışmadık" şeklinde bir hissiyata büründü. Bu sebepledir ki, bizim teşkilatımız koalisyonun olmasını istemedi. Ve teşkilat, "Bu durumu telafi etmeye hazırız" dedi. Teşkilatlarımızda 1 Kasım seçimlerine yönelik çok büyük bir heyecan var. Ben bu heyecanı bir de, 2001 yılında AK Parti kuruluş çalışmalarımız sırasında görmüştüm.

Nil Gülsüm / Yeni Şafak

kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Bu saatten sonra değil 2001 ruhu isterseniz 1071 ruhu deyin, isterseniz 1453 ruhu deyin. akp nin alacağı oy belli, artık herkes kendi tabanına oynuyor. Şu 13 yılda ülkeyi ne hale getirdiniz görün. Ak partinin bir önceki sloganına bak Onlar konuşur ..... bu slogan bile ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı sizcede öyle değilmi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 22.09.2015 00:50
VATANSEVER VATANSEVER

Artık eski şeyleri unutun 1- Şunu kabul edin Fetoş tarikatının sayısal ağırlığı yoktu ama özgül ağırlığı vardı.Onun ablaları başını karınca kafası gibi sarıp dar bluz ve pantolon giyip vücut hatlarını sergileyerek mükemmel bir oy avcılığı yapardı. Vücut hatlarını sergileyip oy vermeyeceğim diye yemin edenlerden bile oy toplarlardı. 2 Partide kalanları bakıyorsun verdiğin selamı almaya aciz oy vereyim diyorsun adamları görünce bunlardan başka kime versen sevaptır diyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.09.2015 09:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.