X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Çetinkaya’dan Sporculara Ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Çetinkaya’dan Sporculara Ödül

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:52
SİNOP VALİSİ DR. YASEMİN ÖZATA ÇETİNKAYA, TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU TARAFINDAN ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN VETERANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA DERECEYE GİREN SİNOPLU SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ.
Vali Çetinkaya’dan Sporculara Ödül

Valisi Dr. Yasemin Özata Çetinkaya, Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara’da gerçekleştirilen Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Sinoplu sporcuları ödüllendirdi.
Valilik makamında düzenlenen ödül törenine Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim Murat Öztürk, Judo İl Temsilcisi Yalçın Öztaban, Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası’nda Türkiye 1. olan sporcular Çağdaş Canel ile Deniz Çolak katıldı. Ankara’da gerçekleştirilen Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda, Türkiye birincisi olarak büyük başarı elde eden sporcuları tebrik eden Vali Çetinkaya, “Sinoplu sporcuların, Türkiye çapında düzenlenen bir şampiyonada derece almaları hepimize gurur verdi. Bu sporcularımız Sinop’u ve Türkiye’yi temsilen Avrupa ve dünya şampiyonalarına katılacak, inşallah oralardan da iyi haberle ve iyi derecelerle dönmelerini bekliyoruz” dedi.
Daha sonra, Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası’nda 73. kiloda mücadele ederek Türkiye birincisi olan Çağdaş Canel ve 81 kiloda mücadele ederek Türkiye birincisi olan Deniz Çolak’a ödülleri Vali Dr.Yasemin Özata Çetinkaya tarafından verildi.