X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER DEDAŞ’tan Kadınlar Günü Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

DEDAŞ’tan Kadınlar Günü Yemeği

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ (DEDAŞ) ŞIRNAK İL MÜDÜRLÜĞÜ, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA ÇALIŞAN KADIN PERSONELLERE YEMEK VERDİ.
DEDAŞ’tan Kadınlar Günü Yemeği

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) İl Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışan kadın personellere yemek verdi.
Bir lokantada düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına, DEDAŞ Şırnak İl Müdürü Memet Bulut, DEDAŞ Perakende Şırnak İl Müdürü Turan Özdemir ve DEDAŞ Şırnak İl Müdürlüğü’nde çalışan kadın personeller katıldı. DEDAŞ Şırnak İl Müdürü Memet Bulut, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Bulut, "Bugün sizin gününüz. Son yıllarda, kadınlarla ilgili haberlerde izlediğimiz çeşitli olaylar hepimizi derinden üzüyor. Sadece kadınları değil, erkekleri de, bütün insanlığı da derinden üzen vakalar. Bir kez daha hatırlatmak istiyorum, tabi ki siz kadınlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok çok önemlidir. Analarımıza, bacılarımıza, kızlarımıza, kadınlarımıza çok daha fazla önem vermeliyiz. Hepinizin dünya kadınlar gününü bir kez kutluyorum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetimle selamlıyorum" dedi.