X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Malkara’nın Cadde Ve Sokakları Yenilenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Malkara’nın Cadde Ve Sokakları Yenilenecek

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:13
TEKİRDAĞ'IN MALKARA İLÇESİ CADDE VE SOKAKLARINA KİLİTLİ BETON PARKE TAŞ, BETON BORDÜR, BETON YAĞMUR OLUĞU VE PERDAHLI KALDIRIM İHALESİ 4734 SAYILI KAMU İHALE KANUNUNUN 19. MADDESİNE GÖRE BELEDİYE MECLİS ODASINDA AÇIK İHALE USULÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Malkara’nın Cadde Ve Sokakları Yenilenecek

’ın Malkara ilçesi Cadde ve Sokaklarına Kilitli Beton Parke Taş, Beton Bordür, Beton Yağmur Oluğu ve Perdahlı Kaldırım ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. Maddesine göre Belediye Meclis Odasında açık ihale usulü ile gerçekleştirildi.
Destek Hizmetleri Müdürü Saim Ünal’ın komisyon başkanlığını yaptığı ihaleye, Kurdu Yol İnşaat San. Tic. Ltd. Şti., ERD İnşaat Taah. ve Tic. Ltd. Şti., Dönüm İnşaat Tic. San. Ltd. Şti., Başarı İnşaat Taah. Bilg. Ali Vural ile Güngör İnşaat Dindar Güngör katıldı.
İhale sonucunun gerekli yasal süreç beklendikten sonra açıklanacağı ifade edilirken, ihaleyi alan firmanın komisyon kararı firmalara tebliğ edildikten sonra Malkara’nın Cadde ve Sokaklarına Kilitli Beton Parke Taş, Beton Bordür, Beton Yağmur Oluğu ve Perdahlı Kaldırım Yapım İşine sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yaparak başlayacağı bildirildi.
İşin süresinin ise yer tesliminden itibaren 180 gün olduğu açıklandı.