X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tekirdağ Trafik Zabıtası Malkara’da Esnafla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Trafik Zabıtası Malkara’da Esnafla Buluştu

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:51
TEKİRDAĞ TRAFİK ZABITASI MALKARA’DA ESNAFLA BULUŞTU
Tekirdağ Trafik Zabıtası Malkara’da Esnafla Buluştu

Büyükşehir Belediyesi Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Zabıta Timi, Malkara ilçesinde bulunan dükkanları gezip esnafı ziyaret ederek trafik, park ve kaldırım sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Şube Müdürü Erdin Eral ve beraberindeki trafik ekibi, Malkara’yı ziyaret etti. Ziyaret esnasında çarşı esnafı tarafından karşılanan grup, ilçedeki trafik problemleri konusunda vatandaşın talep ve görüşlerini aldı.
Büyükşehir Zabıtası’na verilen yetkiler kapsamında, trafik ve park denetimlerinin yanı sıra, iş yeri önlerinin işgal edilmemesi, çığırtkanlık yaparak satış yapılmaması, yüksek sesle müzik yayını yapılmaması, ilan ve afiş asılmaması, çevrede görüntü kirliliği oluşturulmaması gibi konularda gerekli uygulamaların yapılacağı kaydedildi.
Malkara ilçe merkezine sık sık gelmeyi planladıklarını söyleyen Büyükşehir Trafik Şube Müdürü Erdin Eral, "Amacımız huzur ve güven ortamının olduğu bir büyükşehirde esnaf ve halkımızın iç içe güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak. Şu an yaptıklarımız sadece denetim olarak görülmemeli. Bizler Büyükşehir Zabıtası olarak birçok konuda olduğu gibi esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek de tüm Tekirdağ halkını nasıl huzura kavuşturabiliriz çabası içerisindeyiz. Bu nedenle bundan sonra da Malkaralı esnaflarımızı zaman zaman ziyaret ederek, yasal çerçeve içerisinde karşılıklı bilgi alışverişi yapacağız" şeklinde konuştu.