X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erbaa’nın Güçlü Ve Zayıf Yönleri Çalıştayda Değerlendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erbaa’nın Güçlü Ve Zayıf Yönleri Çalıştayda Değerlendirildi

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
ERBAA BELEDİYESİ, ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI (OKA) MODERATÖRLÜĞÜNDE ERBAA'NIN GÜÇLÜ VE ZAYIF YÖNLERİNİ; FIRSATLAR VE TEHDİTLERİNİ DEĞERLENDİRDİĞİ BİR ÇALIŞTAY GERÇEKLEŞTİRDİ.
Erbaa’nın Güçlü Ve Zayıf Yönleri Çalıştayda Değerlendirildi

Erbaa Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) moderatörlüğünde Erbaa’nın güçlü ve zayıf yönleri ile fırsatlar ve tehditlerinin değerlendirdiği bir çalıştay gerçekleştirdi.
Erbaa Belediyesi’nin ev sahipliğiyle gerçekleştirilen çalıştaya Başkan Hüseyin Yıldırım, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kasap, AK Parti İlçe Başkanı Mikail Altıntaş, belediye meclis üyeleri, Gökal, Karayaka ve Tanoba belde belediye başkanları, kurum amirleri ve STK temsilcileri katıldı. OKA yetkilileri çalıştaya katılanlardan gruplar oluşturarak Erbaa’nın güçlü ve zayıf yönlerini; fırsat ve tehditlerini belirlemesi istendi. Grupların değerlendirilmelerinin sunumuyla çalıştay devam etti. Başkan Yıldırım, ’çalıştay ile kentin fırsatları, tehditleri, güçlü ve zayıf yönleri neler?’ konusunun değerlendirileceğini ifade ederek, “Yaptığımız değerlendirmelerden sonra nasıl bir yol haritası çizmemiz gerektiği daha da netleşecek ve bu bilgiler hepimizi aydınlatacak. Hepiniz Erbaa’yı birlikte yönetmeye hoş geldiniz" diye konuştu.