X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nihat Hoca Sahada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nihat Hoca Sahada

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:08
SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİ MÜSTEŞARI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PROF. DR. NİHAT TOSUN, ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Nihat Hoca Sahada

Sağlık Bakanlığı eski Müsteşarı ve AK Parti Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Nihat Tosun, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
İlçe teşkilatları, Belediye Başkanları ve fırsat buldukça halkın arasına karışarak vatandaşlarla bir araya gelen Prof. Dr. Tosun, yeni Türkiye yolunda yapacak çok işlerin olduğunu belirterek başkanlık sistemi ve yeni anayasa için çok güçlü bir şekilde iktidara gelmeleri gerektiğini söyledi. Kemeraltı esnafını ziyareti esnasında karşılaştığı vatandaşlarla bol bol sohbet eden ve hayır duasın alan Prof. Dr. Tosun “Bizleri var eden eli öpülesi annelerimize buradan şükranlarımı sunuyorum. AK Parti iktidarı döneminde sağlık alanında başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımız ve Bakanlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalarımızın memnuniyetini sokaktaki hemşerilerimden dinlemek bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah hep birlikte ‘Yeni Türkiye Güçlü Trabzon’ parolasıyla gelecek dönemde de güzel çalışmalara imza atacağız “ dedi.