X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadın Girişimciler Kurulu, Başkan Gümrükçüoğlu’nu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadın Girişimciler Kurulu, Başkan Gümrükçüoğlu’nu Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI (TTSO) KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI HÜLYA ULUSOY, BERABERİNDEKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BİRLİKTE TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Kadın Girişimciler Kurulu, Başkan Gümrükçüoğlu’nu Ziyaret Etti

Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette kurulun faaliyetleri hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’nu bilgilendiren Ulusoy, Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu hanımeli pazarı gibi uygulamalarla kadınların ürünlerini satabilme imkanına kavuştuğunu ifade ederek, bu tür çalışmalardan ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.
Trabzon’da gerçekleştirilen çalışmalar ve hazırlanan projelerle ilgili olarak TTSO Kadın Girişimciler Kurulu’na bilgi veren Gümrükçüoğlu, Trabzon kadının ürünlerini satıp aile ekonomisine katkıda bulunabilmesi için yapım çalışmaları devam eden Meydan Parkı ikinci etap alanında da bir alan oluşturmayı planladıklarını söyledi.
Resmi araştırmalara göre Türkiye’nin en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Trabzon’u daha da ileriye taşıyabilmek için tüm kamu kurumlarının adeta seferber olduğunu kaydeden Gümrükçüoğlu, “Sürekli bir değişim ve gelişim içinde bulunan Trabzon’umuz da, kadınlarımız her alanda söz sahibi olması bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Sizlerin aracılığıyla Trabzon’daki tüm kadın hemşehrilerime hayatın her alanında başarılar diliyorum” dedi.