X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İskenderoğlu’ndan Başsavcı Akçıl Ve Adalet Komisyonu Başkanı Taşkaya’ya Taziye Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İskenderoğlu’ndan Başsavcı Akçıl Ve Adalet Komisyonu Başkanı Taşkaya’ya Taziye Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
  • Haberler
  • Trabzon Haberleri
  • İskenderoğlu’ndan Başsavcı Akçıl Ve Adalet Komisyonu Başkanı Taşkaya’ya Taziye Ziyareti
AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MESUT İSKENDEROĞLU, İSTANBUL'DA SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ'IN HAİN BİR SALDIRI SONUCU ŞEHİT EDİLMESİ SEBEBİYLE TRABZON CUMHURİYET BAŞSAVCISI HAYRETTİN AKÇIL'A VE TRABZON ADALET KOMİSYONU BAŞKANI AHMET TURAN TAŞK
İskenderoğlu’ndan Başsavcı Akçıl Ve Adalet Komisyonu Başkanı Taşkaya’ya Taziye Ziyareti

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, İstanbul’da Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi sebebiyle Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hayrettin Akçıl’a ve Trabzon Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Turan Taşkaya’ya taziye ziyaretinde bulundu.
Başsavcı Hayrettin Akçıl’ı makamında ziyaret eden İskenderoğlu kendisinin de avukat olması sebebiyle bir hukuk adamının böyle bir hain saldırı sonucunda şehit edilmesinden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, “İstanbul’da Cumhuriyet savcımız Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesi hepimizi büyük bir üzüntüye sevk etmiştir. Şehidimize Allah’tan rahmet , yakınlarına ve tüm ülkemize sabırlar diliyorum” dedi.
Yapılan bu saldırının ülkenin milli birlik ve bütünlüğünü hedef aldığını ama asla başarılı olunamayacağını söyleyen Mesut İskenderoğlu, “Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlar devletimizden hak ettiği karşılığı almışlardır. Bundan sonra da böylesi olaylara cüret edecekler devletin ezici gücünü fazlasıyla hissedeceklerdir. Ne olursa olsun bu büyük milletin arasına nifak sokmaya, dirliğini bozmaya çalışanlara prim verilmeyecektir. Milletimizin üzüntüsünü paylaşıyor ve Allah sabırlar versin diyorum” şeklinde konuştu.