X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP’li Belediye Başkanları İmamoğlu Ve Akgün’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP’li Belediye Başkanları İmamoğlu Ve Akgün’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
  • Haberler
  • Trabzon Haberleri
  • CHP’li Belediye Başkanları İmamoğlu Ve Akgün’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU VE BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI HASAN AKGÜN BERABERLERİNDE CHP TRABZON İL BAŞKANI GÜZİDE ÖNSEL UZUN, CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI MURAT ÖZÇİLİNGİR, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE PARTİLİLERİ İLE BİRL
CHP’li Belediye Başkanları İmamoğlu Ve Akgün’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün beraberlerinde CHP İl Başkanı Güzide Önsel Uzun, CHP Trabzon Milletvekili Adayı Murat Özçilingir, belediye meclis üyeleri ve partilileri ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu, ziyarette Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederken, şeffaf yönetim anlayışından ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. İstanbul’un yedi ilçesinde Trabzonlu belediye başkanlarının görev yaptığını ifade eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün de Gümrükçüoğlu’na başarı dileklerini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüğoğlu ise misafirlerine Trabzon’da gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili olarak detaylı bilgilendirmelerde bulundu.