X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karadeniz Sesi Gazetesi İsim Değiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karadeniz Sesi Gazetesi İsim Değiştirdi

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 28.5.2015 07:26
MERKEZİ TRABZON’DA OLAN VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ’NE YAYIN YAPAN KARADENİZİN SESİ GAZETESİ İSMİNİ DEĞİŞTİRDİ. KARADENİZ’DE İLKHABER OLARAK YAYIN HAYATINA DEVAM EDEN GAZETE, YENİ LOGOSU VE TASARIMI İLE OKUYUCULARIYLA BULUŞTU.
Karadeniz Sesi Gazetesi İsim Değiştirdi

Merkezi ’da olan ve Doğu Karadeniz Bölgesi’ne yayın yapan Karadenizin Sesi Gazetesi ismini değiştirdi. Karadeniz’de İlkhaber olarak yayın hayatına devam eden gazete, yeni logosu ve tasarımı ile okuyucularıyla buluştu.
Daha önce modern bir çalışma ortamı kazandırılan ve mezanpajı değiştirilerek önemli bir atılım yapan gazete ismini de değiştirerek markalaşma yolunda dev bir adım daha atmış oldu.
Mayıs 2015 tarihinden itibaren Karadeniz’de İlkhaber adıyla çıkmaya başlayan gazetenin imtiyaz sahibi Gökhan Saral, “Özgür, Güçlü, Tarafsız” ilkesi ile yola çıktıklarını belirterek, "Basın etik ahlak kurallarına uyarak, insanları bilgilendirme adına ilkeli bir bir yayın politikası ile hizmet sunmaya çalışıyoruz" dedi.
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bölge halkının sesi olacaklarını ifade eden Saral, "Bölgemizin ihtiyaçları ve sorunlarını her zaman dile getirip, gerekli hizmeti alması konusunda insanlara karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için ne gerekirse yapıyoruz. Özgür, güçlü ve tarafsız bir yayın anlayışı ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da görev ve sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Yeni bir mizanpajdan sonra yeni isim ve logomuzla halkımızın karşısındayız. Onların teveccühlerine karşılık verebilme adına sorumluluğumuzun bilinciyle hareket edeceğimizin sözünü veriyoruz" diye konuştu.