X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tunceli’nin Hozat İlçesi’nde Mesleki Yeterlilik Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’nin Hozat İlçesi’nde Mesleki Yeterlilik Semineri

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
TUNCELİ’NİN HOZAT İLÇESİ’NDE KAYMAKAMLIK VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİYLE ÖĞRETMEN VE İDARECİLERE MESLEKİ YETERLİLİKLERİNİ ARTTIRMALARI AMACIYLA YAŞAM KOÇU GÖKHAN BARIŞ ALTIKAT TARAFINDAN SEMİNER VERİLDİ.
Tunceli’nin Hozat İlçesi’nde Mesleki Yeterlilik Semineri

’nin Hozat ilçesinde kaymakamlık ve ilçe milli eğitim müdürlüğü işbirliğiyle öğretmen ve idarecilere mesleki yeterliliklerini arttırmaları amacıyla Yaşam Koçu Gökhan Barış Altıkat tarafından seminer verildi.
Hozat Kaymakamı Bekir Demir’in de katıldığı seminerde, ilçede eğitim faaliyetinin aktif belirleyicilerinden olan öğretmenlerin, öğrencilere daha etkin bir öğrenme ortamı sağlamaları, mesleki yeterliliklerini arttırmaları, konusunda neler yapılabilecekleri konusunda bilgilendirme yapıldı. İdareci ve öğretmenlerin ilgiyle takip ettiği sunumlarda, ilçedeki başarının daha da geliştirilmesinin mümkün olduğu dile getirildi.
Hozat ilçesinin son yıllarda TEOG sınavlarında gösterdiği başarılarında ele alındığı seminerde, mevcut başarılardan çok daha iyisini yapabilme potansiyelinin mevcut olduğu ve bu yönlü çalışmaların bilimsel bir temelde devam etmesi gerektiği vurgulandı.