Masallar diyarı Paris

Giriş Tarihi: 25.2.2013

Masallar diyarı, romantizmin başkenti Paris sanat, moda ve eğlencede de iddialı. Ziyaretçilerini tılsımlı bir masala davet eden şehirde ailecek eğlenebileceğiniz oldukça cazip fırsatlar sizleri bekliyor

Muhteşem mimari yapıları, dar sokakları, Seine Nehri manzarası eşliğinde şüphesiz ki Paris'i en iyi görebileceğiniz yer şehirle özdeşleşen Eiffel Kulesi... Paris'in doyumsuz manzarasını seyredebileceğiniz bu kulede, şehrin ritmini kalp atışlarınızda hissedecek, bu büyüleyici güzelliği daha da merak edecek, keşfetmek için sabırsızlanacaksınız. O zaman, bohem yaşamın hala devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Monmertra'ya gitmeli, burada tanrının resmedildiğine inanılan Sacre Cour'ü (Adaklar Kilisesi) görmeli ve dünyaca ünlü üzüm bağlarını da gezmeyi ihmal etmemelisiniz.

SANATIN KALBİ

Sanatın da başkenti olan Paris'te dünyanın en önemli koleksiyonlarına sahip Louvre Müzesi kuşkusuz turistlerin programındaki en önemli bölüm. Müzede yer alan Leonardo Da Vinci'nin ünlü tablosu Mona Lisa ve daha birçok önemli eseri görmeden bu şehirden ayrılmamalısınız. Bir de sokak ressamlarına portrenizi yaptırırsanız bu geziden evinize muhteşem bir anıyla dönebilirsiniz.

SINIRSIZ EĞLENCE

Sınırsız eğlence ve adrenalinin yaşandığı Disneyland genç yaşlı herkesin favorisi. Çizgi filmlerin gerçeğe dönüştüğü, yaş sınırının kalktığı bu eğlence diyarı 7'den 70'e herkesi bambaşka bir dünyaya taşıyor.

İKİSİ BİR ARADA
Çocuklu aileler ve çocuk ruhunu hala taşıyan tatilciler için Paris - Disneyland turu yaz dönemi boyunca, her hafta çıkışlı olarak gerçekleşiyor. Anı Tur ile 499 eurodan başlayan fiyatlarla üç gece ve dört gece Paris Turu seçenekleri, yaz dönemi boyunca ve bahar döneminde 20 Nisan - 16 Mayıs çıkışlı olarak gerçekleşiyor. Ayrıca iki gece Paris, iki gece Disneyland konaklamalı Paris - Disneyland turu da şimdiden yoğun ilgi topluyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
Masallar diyarı Paris
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz