X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yaz gelmeden ilk tatil fırsatı; 23 Nisan turları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yaz gelmeden ilk tatil fırsatı; 23 Nisan turları

  • Giriş Tarihi: 1.4.2013 12:38 Güncelleme Tarihi: 1.4.2013 12:50

23 Nisan’da Kültür Turları ve Kıbrıs’a yoğun ilgi gözleniyor.

Havaların ısınmaya başlamasıyla yavaş yavaş yaz tatili planlarımızı yapmaya başladık. Erken rezervasyon'u yoğun bir şekilde yaşadığımız bu dönemde; tatil denildiğinde ilk aklımıza yaz ayları gelse de, o kadar uzaklara gitmemize gerek yok. Önümüzde bir fırsat olarak 23 Nisan Turları bulunuyor.

Kültür turları ve Yurtdışı Turlarının yanı sıra; Kıbrıs, ve Ege bölgelerindeki birçok tesise rezervasyon imkanı sunan Seyahat Acentesinde; 23 Nisan'da herkese göre bir tatil imkanı bulunuyor. Özellikle yaz aylarındaki iklimi önceden yaşamaya başlayan Ege ve Akdeniz sahillerinde lüks oteller sizleri bekliyor. Kıbrıs Otelleri için de avantajlı paket programlar sayesinde, tatilcilere Kıbrıs'ı da görme imkanı sunuluyor.

Kıbrıs'a %50, kültür turlarına %25 talep artışı mevcut

23 Nisan turları hakkında bilgi veren Touristica İç Turizm Müdürü Birol EREN şunları söyledi:
"23 Nisan'ın resmi tatil olması ve bu yıl salı gününe denk gelmesinden dolayı, hafta sonuyla beraber birleştirdiğimizde 3 gece 4 günlük bir tatil fırsatı doğuyor. Bu tatili değerlendirmek isteyenler için tatil seçeneklerimizden en fazla talebi; 23 Nisan Kıbrıs paket turlarımız , Uçaklı Gap Turları , Uçaklı Karadeniz Turları ve Uçaklı Kapadokya turları görmektedir. Kıbrıs otellerine olan talep ortalama %50 artarken, kültür turlarına olan talep ortalama %25- 30 arasında artış gösteriyor'' dedi.

Turlar hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.touristica.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 0 329 'dan seyahat danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

Advertorial