X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mukarnas Spa Resort, HolidayCheck'in en iyileri arasına girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mukarnas Spa Resort, HolidayCheck'in en iyileri arasına girdi

  • Giriş Tarihi: 10.1.2014 13:04

Dünyanın en büyük otel değerlendirme sitesi HolidayCheck’in her yıl geleneksel olarak yaptığı oylama sonucunda Mukarnas Spa Resort dünyanın en iyi otelleri arasındaki yerini aldı.

Mukarnas Spa Resort Hotel Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Cura konu ile ilgili olarak açıklamasında; Bölge dezavantajımız olmasına rağmen ve rekabetin en üst noktaya ulaştığı bir noktada, Lara, Belek ve Side gibi marka tatil bölgelerindeki seçkin oteller ile yarışarak Türkiye ve Dünya çapında bir başarı sağlamak bizleri çok mutlu etmiştir.

Güzel bir ekip çalışması ile tekstil fabrikası gibi değil, tecrübeli bir terzi edasıyla bütün misafirlerimizle tek tek ilgilenerek yol aldık. Bunun da akabinde misafir memnuniyeti odaklı bir yönetim desteği de arkamızda olunca elbette başarı kaçınılmaz hale gelmiştir. Bunu da bir başlangıç noktası olarak görüp, hedeflerimizi ve yatırımlarımızı artırarak devam edeceğiz.

Bu başarıda emeği geçen tüm Mukarnas Spa Resort Ailesine ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sultan Sirkeci'ye teşekkür ederiz.

Turizm twitter