Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eda Taşpınar'ın favori 5'i

Giriş Tarihi: 7.1.2015
Eda Taşpınar'ın favori 5'i

Tasarımcı Eda Taşpınar'ın tatil rotaları çeşitlilik gösteriyor. Dalış yapmak için Umman'a, doğayla iç içe hayat sürmek için Tanzanya'ya gidiyor. Toskana ise onu çok mutlu ediyor

1-Kapadok ya: Rüzgarın şekillendirdiği Kapadokya'dan büyüleniyor. Her gittiğinde peribacaları, kayadan oyma evlerin keyfini doyasıya çıkarıyor. Sıcak hava balonuna binmek zahmetli bir iş olsa da, bölgeyi gökyüzünden izlemenin heyecanından vazgeçemiyor.

2-Tanzanya: Afrika'nın orta doğu bölgesinde yer alan Tanzanya'ya gittiğinde Tarangire Milli Parkı'nın keşfedilmemiş vahşi doğasında kaybolup dünyanın sekizinci harikası kabul edilen Ngorongoro Krateri'ni ziyaret etmiş.

3-Kali for niya: Sinemanın kalbi Hollywood, eğlencenin merkezi Los Angeles... ABD'nin en kalabalık eyaletinde gezilecek çok yer, keşfedilecek çok aktivite var. Dinamik ve 24 saat yaşayan şehirleri nedeniyle bu eyaletten vazgeçemiyor.

4-Toska na: Pisa, Lucca, Floransa, Siena... Her köşesi ayrı bir hikaye barındıran, geçmişten geleceğe köprü kuran Toskana tam bir açıkhava müzesi. Doğaysa doğa, tarihse tarih, mutfaksa mutfak. Toskana'da insanı mutlu edebilecek her şey var.

5-Umma n: Arap Yarımadası'nda yer alan Umman'a dalış yapmak için gidiyor. Bu tütsü kokulu modern ülkenin sahili kilometrelerce uzuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eda Taşpınar'ın favori 5'i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz