X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çocuksuz gitmem diyenlere!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çocuksuz gitmem diyenlere!

  • Giriş Tarihi: 6.12.2015
Çocuksuz gitmem diyenlere!
Çocuksuz gitmem diyenlere!

Çocukla tatil zor iş! Onların ilgisini çekecek unsurlar yoksa, tatil bir kabusa dönebilir. Ama öyle şehirler var ki, çocuklar onlara bayılıyor

1- New York City: Central Park bile başlı başına bir eğlence çocuklu tatil için. Bir de hayvanat bahçesini ziyaret ederseniz çocuğunuz mutluluktan uçar!
2- Viyana: Yaşadığı şehirden çok farklı bir atmosfer ve ihtişamlı saraylarındaki hikayeler bir masal diyarında hissettirebilir.
3- Paris: Aşıklar şehri dendiğine bakmayın. Eiffel Kulesi'ni bilmeyen çocuk yok. Üstelik ona çıkmak birçoğunun hayali, bir de Disneyland turu yaparsanız tadından yenmez.
4- Sardunya: Turkuvaz denizi ve bembeyaz kumsallarıyla Sardunya'da saatlerce suda eğlenebilir çocuklar. Pizza zaten en sevdikleri yiyecek değil mi?
5- İstanbul: Asya'dan Avrupa'ya geçmeye olanak sağlayan başka hangi şehir var? Boğazı, Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya Müzesiyle İstanbul her çocuk için büyüleyici...
6- Samos: Sadece Livadaki Beach için bile gidilir. Çocuklar için müthiş bir deniz tatili imkanı sunan Samos, çocukla gidilecek en güzel Yunan Adaları'ndan biri...
7- Londra: Harry Potter'ın ana vatanı her çocuğun hayali. Kırmızı çift katlı otobüsler, kırmızı telefon kulübeleri, Big Ben, London Eye bir çocuğu cezbetmek için yeter de artar!
8- Barselona: Çoçuğunuzun Gauidi'nin izinde, renklerin ve şekillerin dünyasında kaybolması için Barselona harika bir rota. Yazın gittiyseniz denize bile girersiniz.
9- Venedik: Kanallarda keyifli bir tur, sokakta şahane bir dondurma, meydanda beslenecek güvercinler hangi çocuğu etkilemez? Venedik'i sadece aşıklara bırakmak olmaz, çocukların da hakkı.
10- Havana: Komünizmin son kalesi Küba, ellerinde ipad'le gezmeye alışık nesil için teknolojiden uzak bir zamanda yolculuk gibi olur. Sokakta dans etmenin, eski Amerikan arabalarına binmenin heyecanı her çocuğu etkiler.