X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şampiyon Kızlardan Müdürlere Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şampiyon Kızlardan Müdürlere Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI'NIN DÜZENLENMİŞ OLDUĞU OKULLAR ARASI YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI BÖLGE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI’NDA BİRİNCİ OLAN MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU KIZ VOLEYBOL TAKIMI, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KIYASETTİN KIR
Şampiyon Kızlardan Müdürlere Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlenmiş olduğu Okullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası Bölge Birinciliği Yarışması’nda birinci olan Mustafa Kemal Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin ve Tuşba İlçe Müdürü Muhlis Ceylani’yi makamında ziyaret ettiler.
Mustafa Kemal Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, Kıyasettin Kırekin ve Muhlis Ceylani’yi ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin’den Adana’da düzenlenecek olan final maçları için masraflarının karşılanma sözünü alan öğrenciler, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani tarafından öğle yemeğinde ağırlandılar. Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnun olduklarını dile getiren öğrenciler, Adana’da düzenlenecek olan final maçlarında ellerinden gelen en iyi performansı göstererek birincilikle geleceklerini söylediler.