X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Heyeti Fuarı Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Heyeti Fuarı Gezdi

  • Giriş Tarihi: 18.4.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 19.4.2015 02:15
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) VAN İL TEŞKİLATI VE 8 MİLLETVEKİLİ ADAYI İEL BİRLİKTE TANITIM TOPLANTISINDAN HEMEN SONRA ORTADOĞU AXPO FUAR MERKEZİNDE YAPILMAKTA OLAN DOĞU ANADOLU TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARINA İŞTİRAK ETTİLER.
AK Parti Heyeti Fuarı Gezdi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) il teşkilatı, 8 milletvekili adayı ile birlikte tanıtım toplantısından hemen sonra Ortadoğu AXPO Fuar Merkezinde yapılmakta olan Doğu Anadolu Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarına ziyaret ettiler.
Ak Parti il teşkilatı öğle saatlerinde Ankara’dan gelen ve milletvekili aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Ardından Doğu Anadolu Tarım, Hayvancılık ve Gıda fuarına giderek burada fuarda stantı olan firmaları ziyaret ettiler. AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, Van milletvekili adayları Burhan Kayatürk, Ömer Çaha, Nahide Hakan, Faruk Alpaslan, Hamdullah Şevli, Özge Burak Değer, Yakup Aladağ ve Nizamettin Ağar, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve ilçe teşkilatları ile partililer fuar alanını ziyaret ettiler. Ak Parti teşkilat ve milletvekili adayları fuarın ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, Van Öğretmen Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kutlu Doğum Programına iştirak ettiler.