X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymakam Yaşar Koltuğunu Öğrencilere Devretti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymakam Yaşar Koltuğunu Öğrencilere Devretti

  • Giriş Tarihi: 23.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 23.4.2015 21:45
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE VAN’IN ERCİŞ İLÇESİNDE DE MAKAMLAR GEÇİCİ OLARAK ÇOCUKLARA BIRAKILDI. ERCİŞ KAYMAKAMI MEHMET ŞİRİN YAŞAR, TENZİLE ANA İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ZEYNEP ŞEN VE POLAT COŞKUN İLE OKUL MÜDÜRÜ RESUL GEZİCİ VE
Kaymakam Yaşar Koltuğunu Öğrencilere Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ’ın Erciş ilçesinde de makamlar geçici olarak çocuklara bırakıldı.
Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, Tenzile Ana İlkokulu öğrencileri Zeynep Şen ve Polat Coşkun ile Okul Müdürü Resul Gezici ve Sınıf Öğretmeni Savaş Barkış’ı makamında kabul etti. Ziyaret sırasında Kaymakam Yaşar makamını bir süreliğine öğrencilere devretti. Makama oturan öğrenciler ise, ideallerini Kaymakam Yaşar’la paylaştı. Zeynep Şen isimli öğrenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. İsmail Yüce’yi arayarak eğitimle ilgili konularda görüşürken, Polat Coşkun isimli öğrenci de İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Tekin’i arayarak okul çevresindeki güvenlik tedbirleriyle ilgili bilgi aldı.
Ziyaretten ötürü öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür eden Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar, öğrencilerin ileride çok iyi makamlara gelmesini ümit ettiğini belirterek, onları çeşitli hediyeler vererek makamdan uğurladı.