X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rektör Battal Hemşirelerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Rektör Battal Hemşirelerle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 12:02
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ (YYÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. PEYAMİ BATTAL, ÜNİVERSİTEDE ÇALIŞAN YAKLAŞIK 300 HEMŞİREYLE YEMEKTE BİR ARAYA GELEREK, UZUN YILLAR HİZMET ETMİŞ OLANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ.
Rektör Battal Hemşirelerle Bir Araya Geldi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, üniversitede çalışan yaklaşık 300 hemşireyle yemekte bir araya gelerek, uzun yıllar hizmet etmiş olanlara teşekkür plaketi verdi.
YYÜ Sosyal Tesisleri’nde verilen yemeğe Rektör Prof. Dr. Peyami Battal, Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Hakan Çankaya ve hemşireler katıldı. Programda açılış konuşması yapan Rektör Prof. Dr. Battal, hemşirelerin toplum için çok önemli ve çok kıymetli bir hizmet gurubunu oluşturduklarını ifade ederek, üniversiteye çok uzun yıllar hizmet eden çalışanların olduğunu kaydetti. Tüm çalışanların Hemşireler Gününü kutlayan Rektör Battal, “Kurumlarda önemli olan aidiyet duygusunu oluşturabilmektir. Bunu oluşturursak hem kurum gelişir ve kalkınır, hem de huzurlu bir şekilde hizmet süreci devam ettirilebilir. Bu kapsamda da ben hepinize teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Tabi ki zaman zaman sorunlarımız olmuyor değil. Sorunlarınızı bize ileten başhemşirelerimiz var. Bu sorunların üzerinde durup ilgileniyoruz ve çözebildiklerimizi çözüyoruz. Çözemediklerimizi ise sizlerle paylaşıyoruz. Arkadaşlar, kurumumuz iki büyük depremle sarsıldı, ama deprem karşısında ‘öldük bittik’ yerine hızlı bir şekilde yarlarımızı sardık ve bugüne geldik. Bu süreçte hem hizmet üretmek hem de süreci birlikte yaşamak kolay değildi. Ben özellikle sizlere ve deprem döneminde bizlerle birlikte olan tüm hemşire arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve herkesin Hemşireler Günü’nü yeniden kutluyorum” dedi.
Konuşmanın ardından görev yaptığı süre içersinde göstermiş olduğu üstün başarılardan dolayı YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Çankaya’ya teşekkür eden YYÜ Rektörü Prof. Dr. Battal, kendisine bir plaket verdi. Hastanede uzun süre görev yapan hemşirelere de plaketleri verilirken, program müzik dinletisi eşliğinde yenilen yemeğin ardından son buldu.