X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Coşkun: "YOSK Yalova’da Hep İlklerin Öncüsü Oldu"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Coşkun: "YOSK ’da Hep İlklerin Öncüsü Oldu"

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:29
23-26 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA HOLLANDA'NIN ARNHEM KENTİNDE DÜZENLENECEK OLAN CHALLANGE CUP'TA YALOVA'YI VE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK YALOVA ORTOPEDİKLER SPOR KULÜBÜ'NE, AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ TEMEL COŞKUN BAŞARILAR DİLEDİ.
Coşkun: YOSK Yalova’da Hep İlklerin Öncüsü Oldu

AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, Hollanda’nın Arnhem şehrinde 23-26 Nisan tarihleri arasında yapılacak Challange Cup’ta Yalova’yı ve Türkiye’yi temsil edecek Ortopedikler Spor Kulübü’ne başarılar diledi.
Yalova Uygulama Oteli’nde Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç ve oyuncularla bir araya gelen Coşkun, "Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, sporda Yalova’nın öncüsü oldu. Hollanda’da da kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah kupayla birlikte dönerler" dedi.
Kuruldukları günden bu yana AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun’un hep yanlarında olduğunu destek verdiğini hatırlatan YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç, “Kulübümüz kurulduğundan beri vekilimiz her zaman yanımızda oldu, hakkımızı korudu ve bizlere destek verdi. İnşallah kupayı vekilimiz adına Yalova’ya getireceğiz” şeklinde konuştu.
Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nün her zaman ilklere imza attığına vurgu yapan Milletvekili Temel Coşkun, “Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, elde ettiği tarihi başarılarla istenildiği takdirde aşılamayacak hiçbir engelin olmadığını gösterdi. Çok önemli mesafeler kat ederek ve her geçen zaman üstüne koyup hedefe doğru ilerledi. Bugünlere nasıl gelindiğini çok iyi bilenlerden biri olarak, kulübün elde ettiği başarıları asla küçümseyemeyiz. Herkesin bu kulübü küçümsediği, önemsemediği, değer vermediği zamanlar oldu. Ancak YOSK elde ettiği tarihi zaferlerle kendisini küçümseyenlere gereken cevabı her zaman verdi. Yalova maalesef başarıları hazmedemeyen bir şehir. Bu kardeşlerimiz yeri geldi horlandı, yeri geldi yadırgandı, ama hiç pes etmediler, azmettiler, sabrettiler, mücadele ettiler ve sonunda zirveye ulaştılar. Yalova’da düzenlenen önemli organizasyonda bana hayatımın en heyecanlı en güzel dakikalarını yaşattılar” dedi.