X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tatilciler Yola Koyuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tatilciler Yola Koyuldu

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 07:47
4 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİNİ SEVDİKLERİNİN YANINDA GEÇİRMEK İSTEYEN VATANDAŞLAR ARAÇLARIYLA YOLLARA KOYULUNCA, MARMARA BÖLGESİ’NİN EN ÖNEMLİ GEÇİŞ NOKTALARINDAN BİRİSİ OLAN YALOVA’DA UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU. YER YER 5 KİLOMETREYİ BULAN KUYRUK İSE, SA
Tatilciler Yola Koyuldu

4 günlük bayram tatilini sevdiklerinin yanında geçirmek isteyen vatandaşlar araçlarıyla yollara koyulunca, Marmara Bölgesi’nin en önemli geçiş noktalarından birisi olan ’da uzun araç kuyrukları oluştu. Yer yer 5 kilometreyi bulan kuyruk ise, saatlerce beklemek zorunda kalan vatandaşları çileden çıkardı.
Ramazan Bayramı tatili, Arife gününün de eklenmesiyle birlikte 4 güne çıkmıştı. Bayram tatilini sevdikleriyle geçirmek isteyen vatandaşlar da Arifeyi beklemeden yollara koyuldu. Eskihisar’dan feribotla Topçular’a geçen ya da Kocaeli üzerinde karayolunu kullanarak Yalova’ya gelen vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturmaya başladı. Yer yer 5 kilometreyi bulan kuyruk nedeniyle uzun süreler beklemek zorunda kalan tatilciler, sıcağın da etkisiyle çileden çıktılar. Yoğunluğun yarın da sürmesini beklediklerini dile getiren yetkililer, tatilin biteceği Pazar günü de Yalova’nın Topçular İskelesi’nde yoğunluk beklediklerini dile getirdiler.