5 günlük hava durumu
21 Eylül 2011, Çarşamba

Gaspçılar denetimli serbestlikten yararlandı

Gaspçılar denetimli serbestlikten yararlandı
Haberi Dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BEYOĞLU'NDA turistleri gasp eden Kadri O., Rıdvan Ö. ve Mehmet B. adlı kişiler denetimli serbestlik yasasından faydalanarak serbest kaldı. Kadri O.'nun (22) 8 Eylül'de Şişli'de Şamdan adlı bir pavyona Tacikistan vatandaşı E.A.'yı tercüman kılığında götürdüğü, pavyon işletmecileri Rıdvan Ö. (21) ve Mehmet B. (32) tarafından da paralarıyla kredi kartlarının gasp edildiği belirtildi. Zanlıların bir hafta sonra bir Fas vatandaşını gasp etmeye çalışırken suç üstü yakalandığı ifade edildi.

kalan karakter 1000

BuGeceBuradayım BuGeceBuradayım

Ya neden bırakıyorlarki bu adamları bunlar yine geceleri adam dolandıracaklar bir değil iki değil bunların mesleği artık meslek haline getirmişler hele elebaşları mehmet batur çok ünlüdür bu konuda ne demek denetimli serbestlik, bu demek suçluyu bırak işine devam etsinmi demek oluyor? belki şu anda birini daha çektiler içeri ve yoluyorlar adamı yazık vallahi yazık

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.09.2011 23:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.