X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Levent Kırca'dan şok sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'dan şok sözler

  • Giriş Tarihi: 6.1.2013 15:42 Güncelleme Tarihi: 6.1.2013 15:42

, kendisini ye veren ve aralarında ile 'nun da bulunduğu sanatçılara 'Tüh Allah cezanızı versin' dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözleriyle gündeme gelen sanatçı , bu kez kendisini ye veren ve aralarında ile 'nun da bulunduğu sanatçılara 'Tüh Allah cezanızı versin' dedi. Levent Kırca, İmralı ile yapılan görüşmelerle ilgili hükümete 'açık çek veriyorum' diyen Kılıçdaroğlu'nu da eleştirdi. Kırca, "Bir muhalefet lideri 'sana açık çek veriyorum' diyorsa gerçekten o sandala binmiştir. Dilerim o sandal fırtınaya dayanamaz ve batar." diye konuştu.

İşçi Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından Ördekli Kültür Merkezi'nde düzenlenen üye katılım töreninde konuşan İşçi Partisi MYK Üyesi Levent Kırca, hükümet ve muhalefet partilerini eleştirdi. Geçtiğimiz ay, İstanbul Bostancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözleri tepkilere sebep olan Kırca, "Kim şey yapar Amerika'yı, sever, kim sever Amerika'yı? Hiç kimse, lanet olsun o Amerika'nın boynu altında kalsın kardeşim." dedi. Kırca şunları kaydetti:

"Bunlar bir kayığa bindi, imamın kayığına ben bineceğim, bunlar tabuta bindi haberleri yok. İktidar partisi de muhalefet partileri de ortada. Bugün bu partilerin başkanlarına bakınız herhangi birisi Doğu Perinçek'in tırnağı olabilir mi? Ondan iyisi var mı? Ben buradayım, ben buraya geldim, doğru yerdeyim. Ben buraya gelirken beni bu kadar çalıştıracaklarını şerefsizim tahmin etmiyordum. Aman verin kardeşim. Öyle toplantılar olmuştur ki tuvalete gidememişimdir, eczaneden bez alıp bezleyeceğim ulan vallahi böyle çalışıyorum. Gece toplantıdan çıkıyorum, yatıyorum sabah yataktan alıp toplantıya gidiyorum. Durun tuvalete gideyim, tuvalete gitmeye bile zaman yok dostlar. Söz konusu cumhuriyet."

O PARAYI BUNLARIN YÜZÜNE ATARIM

İşçi Partisi'ne katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Levent Kırca, kendisini sözlerinden dolayı mahkemeye veren sanatçılara yüklendi. Levent Kırca, şunları söyledi: "Sanat aleminden niye 10 parmakla sayılacak kadar insan var da başkası yok? Neredeler bunlar? Neredeler? Televizyona çıkıp birer ikişer 'hükümetin yaptıklarını çok beğeniyoruz, çok takdir ediyoruz' diyorlar. Tüh Allah cezanızı versin. Ben bunları parmağıma doladım, deşifre ediyorum. Bunların arkası çorap söküğü gibi gelir arkadaşlar. Ben bunları gördükçe sanatçılığımdan utanıyorum. Ben Ali Poyrazoğlu'na böyle yaptığı için vatan haini dedim burada bir kez daha söylüyorum. Atatürk'ün düşmanı Türkiye Cumhuriyeti'nin düşmanı benim de düşmanımdır arkadaş. Şimdi Sezen Aksu'su, Ali Poyrazoğlu, Halit Ergün'ü ve birkaç tane de yengeç yengeç yaklaşanlar var. Beni mahkemeye vermişler, ne büyük onur, ne büyük şeref. Adama 'vatan haini' diyorsun bunun üstüne gidiyor, mahkemeye veriyor ben o mahkemeyi kaybederim. Mahkeme hükümetin mahkemesi, yandaş bir mahkeme, yandaşlaştırılmış bir adalet var. Adalet yok bu ülkede yok. Bunların beni mahkemeye vermesi şereftir, ben o parayı bunların yüzüne atarım, kaybettiğim zaman. Ben hiçbir şey kaybetmem ama onlar yüzlerindeki kara lekeyi, cumhuriyet düşmanlığını asla silemezler ve onunla gömülürler"

KÜRTLERİ ÇOK SEVİYORUM, ALEVİLERE HAYRANIM

Gençliğin arkasına düşeceklerini belirten Levent Kırca, "Bugün ne yazık ki iktidarın durumu malumdur, muhalefet partilerinin durumu da malumdur. Kılıçdaroğlu'nu fazla şekilde, biraz da sert şekilde eleştirdim. Bu benim cesaretimi, bu benim doğru sözlülüğümü gösterir. Halk partisiyle, Halk partiliyle bir sorunumuz yok. Kendi arkadaşlarımızı da eleştiriyoruz ve bizi de eleştiriyorlar. Eleştirmeyen toplantılar gelişemezler. Ne oldu? Kaç yıldır geçti aradan. Kürtleri çok seviyorum, size itirafta bulunayım, ben hele Alevilere hayranım abi, hayranım Alevilere. Sen yeniden bugün bir açılımın peşine düşersen yeniden ülkeyi bölme planının peşindesin demektir. Bir muhalefet lideri 'sana açık çek veriyorum' diyorsa gerçekten o sandala binmiştir. Dilerim o sandal fırtınaya dayanamaz ve batar. Hepinize çok güveniyoruz. Yarınlar bizim olacak. Bedavaya iş yok, gayret göstermek zorundayız." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

kalem kalem

NE OLACAK HİÇ ŞAŞIRMADIM
LEVENT KIRCADAN M.V.ADAYI OLURMU
CHP DE OLDU
TABİKİ ŞİMDİDE KÖTÜLEYECEK
ADAM SANAT YAPAMAYINCA BELDEN AŞAGI KONUŞUYORR
BİZİMKİLERDE ALKIŞLIYOR

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 14.08.2013 14:03
türklere garezin var galiba leventcim türklere garezin var galiba leventcim

türklere garezin var galiba leventcim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 25.06.2013 09:11
ALİ TÜRKAN ALİ TÜRKAN

MAHKEMEDEN İYİ BİR CEZA YESİNDE AKLI BAŞINA GELSİN ÖYLE HER ÖNÜNE GELENE HAKARET ETMEK NEYMİŞ GÖRSÜN ZATEN BU SON KONUŞMALARIDA MAHKEMEDE DELİL OLARAK SUNULACAKTIR HAKİME ; OKKALI BİR TAZMİNAT ÖDEMEYE MAHKUM EDECEKLERDİR LEVENT KIRCAYI AKLI BAŞINA O ZAMAN GELECEK

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.01.2013 08:41
mevlüt mevlüt

Levent kirca kendini stüdyada sandı herhalde ne dediğini bilmiyo...
Bir de Konuşmaları Cem uzana çok benziyor..İyi Atıyor bol keseden!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.01.2013 00:56
Hüseyin Hüseyin

Anlaşılan Kırca çaptan düşüp piyasa kaybettikçe yankı uyandıracak,dikkat çekici bu tip konuşmaları daha da arttıracak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.01.2013 23:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.