Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taksim Meydanı'ndaki çalışmalar

Giriş Tarihi: 26.1.2013 12:43

Taksim Meydanı'ndaki çalışmalar nedeniyle Taksim'e Tarlabaşı Bulvarı üzerinden çıkış, 15 Şubat'a kadar trafiğe kapatıldı.

Taksim Meydanı'ndaki çalışmalar nedeniyle Tarlabaşı Bulvarı'ndan Taksim'e çıkış, tek şeritli yoldan sağlanıyordu. Açık olan bu şerit de üzerinde yapılacak imalat çalışmaları sebebiyle ulaşıma kapatıldı. Böylece, Taksim Meydanı'na Tarlabaşı Bulvarı üzerinden çıkış,15 Şubat'a kadar mümkün olmayacak.

Bu kapsamda, Taksim Meydanı'na gidecek sürücüler, Dolmabahçe-Gümüşsuyu veya Şişhane-Dolapdere-Harbiye güzergahlarını kullanabilecek. Yayaların ise Taksim Meydanı'na erişimlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak.

Acil durumlarda Tarlabaşı'ndan Sıraselviler Caddesi üzerindeki hastaneye erişim, Zambak Sokak'tan sağlanacak. Otobüsler ve taksi dolmuşlar, Tarlabaşı'ndan ''U dönüşü'' yaparak çalışmaya devam edecek.

Çalışmaların ardından Taksim'e çıkış, tekrar proje imalatının bitimine kadar Tarlabaşı Bulvarı üzerinden tek şerit olarak verilecek. Taksim Meydanı'nda trafiğin yer altına alınması inşaatının Haziran ayına kadar tamamlanması hedefleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taksim Meydanı'ndaki çalışmalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz