X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dolandırıcılar Ferdi Tayfur'u hasta etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dolandırıcılar Ferdi Tayfur'u hasta etti

  • Giriş Tarihi: 27.4.2013 17:36

Dolandırıcıya 16 villa ve 6 villa arazisi kaptıran Ferdi Tayfur sıkıntıdan hastanelik oldu. Önce şekeri çıkan ardından siroz başlangıcı olan sanatçı son çare tapu iptal davası açtı.

Zafer Akbaş'ın haberine göre, Birikimleriyle Yalova'da natamam bir siteden 16 villa ve 6 villa arazisi alan Ferdi Tayfur, çağdaş Sülün Osman tarafından dolandırıldı. Emlakçı Mustafa Tezgel vasıtasıyla villalarını ve villa arazilerini kendisini özel hastane sahibi olarak taınıtan Ç.Ö adlı birisine 14 eşit senet karşılığında 800 bin liraya satan Ferdi Tayfur, senetlerin karşılığını alamadı. Senetleri kendine ait olmayan hastanenin kaşe üzerine imzalayan şahıs, senetlerini ödemediği gibi tapuyu da başka bir şahısa sattı. 2 aydır binbir uğraşla parasını kurtarmaya çalışan Ferdi Tayfur önce şekerinin çıkmasıyla hastanelik oldu.

SİROZ TEŞHİSİ KOYDULAR

Son olarak da karaciğer rahatsızlığı nedeniyle gittiği hastanede kendisine siroz teşhisi konuldu. Ferdi Tayfur, şahıstan parasını alamadığı gibi başka birisine satılan villaları ve arazisi için son çare tapu iptal davası açtı. Şimdi hem tedavisiyle uğraşıyor hem de mahkemeden çıkacak kararı bekliyor. Ferdi Tayfur'a satışta aracılık eden emlakçı Mustafa Tezgel konuyla ilgili olarak "Şahıs bildiğiniz Sülün Osman. Kendisini hastanenin sahibi olarak tanıttı. Senete hastanenin kaşesini basıp üzerini imzaladı. Senet zamanı gelince 'Bankadan kredi alamadım' deyip ödemedi. Üstelik tapuyu da başkasına satmış. Ferdi Tayfur hasta oldu. Günde birkaç kez arıyor ne oldu diye. Utanıyorum telefonuna cevap veremiyorum" dedi.

Kaynak: HABERTÜRK

kalan karakter 1000

genc genc

Ferdi babaya bir kez daha geçmis olsun dileklerimi sunuyorum, sagligina dikkat etmesini istiyoruz, Allah basimizdan eksik etmesin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.04.2013 02:00
kinova kinova

ee hani nerede adalet??

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.04.2013 22:01
dünya malı dünya malı

dünya malı dünya da kalır hepsi boş ne götüreceğiz ki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.04.2013 19:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.