Sevgilisini döverek öldürdü

Giriş Tarihi: 2.8.2013

Çeşme'de sevgilisi tarafından "Trafik kazası geçirdi" denilerek hastaneye bırakılan kadın, öldü. Doktorların darp izlerini fark etmesi üzerine yakalanan zanlı , suçunu itiraf etti

İzmir'in Çeşme ilçesinde yaşayan , kıskançlık yüzünden tartıştığı sevgilisini feci şekilde dövdükten sonra "Trafik kazası geçirdi" diyerek hastaneye bıraktı. Talihsiz kadın hayatını kaybederken, doktorlar darp izlerini fark edip durumu polise bildirdi. Güner Aslan gözaltına alındı. Çeşme ilçesinde restoran işleten ve evli olan 39 yaşındaki Güner Aslan, bir süredir ilişki yaşadığı 44 yaşındaki 'nu iddiaya göre feci şekilde dövdü. Daha sonra genç kadını taksiyle Çeşme Devlet Hastanesi'ne bıraktı. Genç kadının trafik kazası geçirdiğini belirten Aslan, hastaneden ayrıldı. Tedaviye alınan talihsiz kadın müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

SEBEP KISKA NÇLIK

Doktorlar, Şenyıldızoğlu'nun vücudundaki darp izlerini fark edince durumu polise bildirildi. Polis, Şenyıldızoğlu'nu hastaneye bırakan Güner Aslan'ı kısa sürede yakaladı. Aşırı alkollü olduğu belirtilen Aslan'ın bir süre sonra kendine geldiği, Şenyıldızoğlu ile kıskançlık yüzünden tartıştıklarını ve tartışma sırasında genç kadının kendisine 'Bana karışamazsın' diye bağırdığını, öfkeye kapılıp, kadını darp ettiğini söylediği öğrenildi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgilisini döverek öldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz