Terk eden eşe pusu!

Giriş Tarihi: 8.9.2013

Yine koca dehşeti! Bu kez yer Aydın! Evi terk eden karısı, kaynıpederi ve kayınbiraderine pusu kurdu. Kurşun yağdırdığı bacaklardan 5'i kesildi

Aydın Umurlu'da dayaktan bıkan Ümmühan Türkmen (36), 2 ay önce 16 yaşındaki oğlunu da alarak, aynı zamanda uzaktan akrabası da olan eşi Hüseyin Türkmen'i (37) terk ederek babasının evine döndü. Ardından boşanma davası açtı. Hüseyin Türkmen eşini eve dönmeye ikna edemeyince Kanlıdere mevkisinde pusu kurdu. Akşam saatlerinde köylerine dönen ailenin aracının önünü kesen Türkmen, av tüfeğiyle lastiklere ateş etti. Kontrolden çıkan araç yamaca çarptı.

'YAKALANMAZSA BİZİ KATLEDER '
Hüseyin Türkmen, araçtan inen kayınbiraderi Durmuş Türkmen (47), kayınpederi İbrahim Türkmen (70) ve eşi Ümmühan Türkmen'i kurşun yağmuruna tuttu. Kurşunlarına hedef olan Ümmühan, Durmuş ve İbrahim Türkmen ağır yaralanırken, korktukları için araçtan inmeyen saldırganın oğlu Murat ve kayınbiraderinin kızı Belgin yara almadan kurtuldu. Hüseyin Türkmen kaçarken, ameliyata alınan Ümmühan Türkmen'in sol, İbrahim Türkmen'in sağ ve Durmuş Türkmen'in de her iki bacağı diz altından kesildi. Kayınbirader Durmuş Türkmen'in oğlu Koray Türkmen (18), "Eniştem Eğer yakalanmazsa hepimizi katledecek" diyerek korkusunu dile getirdi.


ARKADAŞINA GÖNDER
Terk eden eşe pusu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz