Atatürk Havalimanı’nda alkollü yolcu olay çıkardı

Giriş Tarihi: 25.2.2014 11:18 Güncelleme Tarihi: 25.2.2014 11:19

Atatürk Havalimanı’nda Azerbaycan pasaportlu yolcu, aldığı alkolün etkisiyle taşkınlık çıkardı. Kendisini yerlere attığı için burnu kırılan yolcu, polislere de tekme attı.

Azerbaycan'dan İstanbul'a gelen Y.O. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş katında aldığı alkolün etkisiyle taşkınlık çıkardı. Bakü'den İstanbul'a gelen buradan da transit olarak devam edecek olan alkollü yolcu, Türk Hava Yolları Transfer Desk masasına gelerek havalimanı yer hizmetlerinde çalışan personele soru sordu.

Y.O.'nun aldığı cevap kendisini tatmin etmeyince önce personele saldırdı ve daha sonra kendini yerden yere vurmaya başladı. Saldırgan tavırlarıyla dikkat çeken Y.O.'nun kendini yere atmasıyla birlikte kanlar içerisinde kaldığı gözlendi. Yolculara da bağıran Y.O., olay yerine gelen polis ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alındı. Kendisini sakinleştirmek isteyen polis memurunun kafasına tekme atan sarhoş yolcu uzun süre sakinleştirilemedi.

Çalışanlara da küfürler yağdıran alkollü yolcu, yaptıkları ile polisi çileden çıkardı. Polis memurları tarafından olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı ilk muayene sonrası O.Y.'nin burnunun kırık olduğu tespit edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, Y.O. daha sonra polislerin de eşlik etmesiyle sedyeye konularak ambulansla hastaneye götürüldü.
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk Havalimanı’nda alkollü yolcu olay çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz