X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kenan Işık'tan haber var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kenan Işık'tan haber var

  • Giriş Tarihi: 24.3.2014 15:36 Güncelleme Tarihi: 24.3.2014 21:37

Geçirdiği beyin kanaması sonrasında hastanede tedavi altına alınan tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yapıldı.Hastaneden yapılan açıklamada, yoğun bakımda bulunan Kenan Işık'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Acil servisimize gelişinden bu yana bilinci kapalı olan hastamız Kenan Işık'ın tedavisi, yaşamsal açıdan önemli organlarının dengelerini sağlamak ve beyin dokusunu korumak amacıyla yoğun bakım ünitemizde sedasyon altında devam etmektedir. Hastamızın durumu stabil seyretmekte olup hayati tehlikesi sürmektedir."

Bu arada, Kenan Işık'ın yattığı hastaneye gelen İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak doktorlardan bilgi aldı. Parlak, "Durumu stabil. İnşallah kısa sürede düzelecek sanıyorum. İnşallah güzel olacak" dedi.

Kenan Işık'ı hastanede ziyaret eden Yapımcı Fatih Aksoy ise "İyiye gidiyormuş her şey. Bir sorun yok" diye konuştu.

Geçirdiği beyin kanamasının ardından Amerikan Hastanesi'nde ameliyat edilen ve yoğun bakımda tedavisi süren tiyatro sanatçısı ve televizyon programcısı Kenan Işık'ı sanatçı dostları ve arkadaşları yalnız bırakmıyor. İstanbul Üniversitesi'nin eski rektörü Mesut Parlak ve program yapımcısı Fatih Aksoy tedavi gören Işık'ı ziyaret edenler arasındaydı.